Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Lietuvos HBSC tyrėjos

2023 m. lapkričio 29 – gruodžio 3 dienomis Paryžiuje (Prancūzijoje) vyko 15-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Excellence in Pediatrics“, skirta mokslininkams bei praktikams besidomintiems vaikų ir paauglių sveikata.

Trijų dienų renginyje buvo gausu plenarinių posėdžių, darbo grupių, žodinių bei stendinių pranešimų pristatymų. Konferencijoje dalyvavo mokslininkai iš 76 pasaulio šalių.

Tarptautinėje konferencijoje dalyvavo bei pranešimus apie paauglių sveikatą ir gyvenseną skaitė LSMU Sveikatos Tyrimų Instituto doktorantės lekt. Justė Lukoševičiūtė-Barauskienė (pranešimo tema: „Adolescent mental well-being: how does it relate to social support? Comparison before and during the COVID-19 pandemic“) ir Monika Žemaitaitytė (pranešimo tema: „How has the COVID-19 pandemic affected different areas of school-age children’s lives?“).

Doktorantės išvykoje galėjo pasidalinti savo patirtimi su kolegomis ir pasisemti naujų įdėjų tolesniems moksliniams darbams bei bei savo disertacijų rezultatų viešinimui.